Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Menajera la un mic restaurant, "La George Butunoiu & Oskar", care a fost deschis de curand in zona Beller. Restaurantul e deschis 13-15h si 18:30 - 23h. Alte detalii pot fi gasite pe site. Cerinte Cautam o persoana educata si politicoasa, capabila sa interactioneze in permanenta cu bucatarii francezi si ocazional cu clientii pretentiosi ai restaurantului; este nevoie de cunoasterea limbii engleze (preferabil) sau a limbii franceze (vezi conceptul detaliat pe site). Oferta (bonusuri, beneficii) Salariu de inceput 1400 lei pentru un program normal, sau cu o crestere proportionala in cazul unui program prelungit, mesele asigurate. In functie de succesul proiectului, poate primi cresteri semnificative in scurt timp. E de asteptat sa va placa locul, ce si pe cine veti intalni acolo, ce se va intampla La George Butunoiu & Oskar. E un loc cu si pentru oameni civilizati. Va rog sa trimiteti un CV detaliat la menajera @ hexpert . ro. Aplicatiile facute direct pe site-ul de joburi NU vor fi luate in considerare. Candidatii care nu sunt contactati in 15 zile vor fi considerati respinsi.