Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: Este nevoie de o persoana care pe timp de iarna sa fie menajera in casa patronilor restaurantului si ocazional sa serveasca in restaurant (cand se organizeaza petreceri). Pe timp de iarna va avea o zi libera pe saptamana. Cand incepe sezonul estival persoana va trece pe postul de ospatara sau ajutor in bucatarie si salariul se va mari considerabil insa nu va mai avea liber o zi intreaga, ci liberul se va lua fractionat, cand se poate. Salariul incepe, pentru perioada de iarna, de la 600 sau 700 euro net (in functie de experienta) , iar pentru vara va incepe de la 800 euro net si va putea ajunge si la 1000 euro net (in functie de varianta de post aleasa si de calitatea muncii prestate).

Cerinte

Persoana ideala: - experienta in domeniul in care treceti la vara, e de preferat, dar nu obligatoriu - tanara pana in 27-30 ani - limba italiana avansat (pentru optiunea de vara - ospatara) sau mediu (pentru optiunea de vara - ajutor bucatarie) - fara copii - prezenta placuta - seriozitate si vointa de munca - dispusa sa stea la munca de acum pana cel putin la 30 septembrie 2014