Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posibilitate de munca ca si menajera in USA la familii. Salar saptamanal 400-450 USD,cazare , masa asigurate. Transportul la destinatie nu se plateste de catre familie. Amerikában( New york-ban) házvezetőnői állások. 25-50 év körüli hölgyek részére. Mosni, vasalni, takarítani kell bentlakással, tehát a szállás és étkezés ingyenes. Fizetés HETENTE 400-450$ Mindenki fix, tehát előre le egyeztetett helyre utazik ki,már itthon megkapja a család címét, tel. számát és felveheti velük a kapcsolatot. A kiutazás költségét (repülőjegy, illeték, engedély stb...) mindenkinek magának kell tudni fizetni, ezt a költséget nem előlegezi meg senki. Nyelvtudás nem feltétel mert vannak magyar származású családok is! Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom!

Cerinte

- cunoasterea minima a limbii engleze - posesor de viza - in cazul celor care poseda cetatenia Ungara nu se solicita viza - experienta in domeniu - cazier curat -