Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase Spalat vase si Ajutor Bucatarie salariu nett 750 euro cazare si masa asigurata- Femei la Pensiuni, cameriste curatenie, menaj –hotelier gradinarit Salaiu 700 euro nett in mana cazare si masa asigurata de angajator Perioada contractuala minim 3 luni maxim 30 decembrie 2011 cu posibilitate de prelungire la cererea dvs dupa sarbatori Asigurari sociale si medicale platite de angajator Plecari incepand cu 01 IUNIE in fiecare saptamana toata luna Iunie si Iulie Taxa fisa inscriere procesare dosar -200 ron Taxa mediere la semnarea contractului de plecare 150 euro SOLICITATI FISA DE INSCRIERE,SI PASII DE URMAT IMPREUNA CU DETALII SI ACTE NECESARE DE PLECARE PE ADRESA mail accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la Mobil : ---0766.718.274 -SAU—0770.984.393 Zilnic de luni-sambata intre 10-19

Cerinte

Femei pentru Hotel-Restaurant necalificate /calificate, Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale,dornice de munca, Experienta , calificarea si limba straina constituie un avantaj dar nu este obligatorie