Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Promovarea produselor si amplasarea corespunzatoare a acestora la raft; - Verificarea preturilor la raft; - Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate si intocmirea rapoartelor; - Asigura prezenta si vizibilitatea produselor la punctele de vanzare, in vederea atingerii obiectivelor de vanzare ale companiei; - Respecta procedurile aplicate pentru atragerea clientilor noi si fidelizarea clientilor existenti in zona alocata; - Identifica nevoile clientilor si asigura prezentarea profesionista a produselor companiei; - Verifica intotdeauna starea fizica a produselor si a materialelor promotionale inainte de expunerea acestora; - Aseaza pe rafturi produsele companiei, asigurand implementarea si respectarea politicii de mercantizare stabilita de companie; - Promoveaza produsele companiei asigurand in permanenta vizibilitatea brandului la punctele de vanzare.

Cerinte

- Persoana serioasa, organizata si constiincioasa; - Sociabilitate, spirit de echipa; - Experienta anterioara pe un post similar reprezinta avantaj; - Motivatie pentru dezvoltarea unei cariere in domeniu. Beneficii: - Masina de serviciu; - Telefon; - Pachet salarial atractiv.