Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se selecteaza persoane pentru postul de Mexican Chef de cuisine in Oman.Sef bucatar/bucatari - salariu negociabil la interviu - cazare, masa, bilet avion, asigurari medicale gratuite Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu o poza tip pasaport si una full body, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 300 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Cerinte

Varsta: 21-35 ani Aspect fizic placut, ingrijit Barbati-bucatari Experienta buna in domeniu, minim 3 ani Limba engleza nivel mediu-avansat Sanatos, apt de munca, fara cazier Comisioane: Taxa interviu 150 lei Taxa dosar 150 lei(dosarul cuprinde: cv engleza cu poza full body si tip pasaport, adeverinta medic familie, cazier, copie buletin, copie pasaport) Cost mediere: 300 Euro se achita la semnarea contractului de mediere, dupa discutia cu angajatorul

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala