Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Constanta - Bucuresti

Descrierea jobului - România

Cataloage de lenjerie intima de dama pentru importatori China, Coreea, Taiwan si Mexic. Fotografiile se realizeaza in prezenta unui delegat al importatorului in Bucuresti intr-un studio foto inchiriat sau in Constanta in studioul propriu. Fotomodelele pot aplica si la www xpromodels ro - fotomodel.php Inainte de semnarea contractului fiecare model selectionat va urma un training gratuit in vederea deprinderii comerciale.

Cerinte

FATA - BUST Detalii faciale deosebite (ochi mari sau buze proeminente sau par frumos sau expresie deosebita) si bust proeminent sau bust perfect simetric (in ultimul caz marimea nu conteaza). BUST - ABDOMEN Bust proeminent sau bust perfect simetric (in ultimul caz marimea nu conteaza) si abdomen plat (talia nu conteaza). POSTERIOR - PICIOARE Posterior proeminent picioare drepte si direct proportionale cu posteriorul (inaltimea nu conteaza).

Arata anuntul si prietenilor tai