Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Studioul de videochat DIGITAL SIN din Cluj-Napoca ofera locuri de munca pentru fete. **************************************** * SERIOZITATE FARA PROMISIUNI DESARTE * **************************************** Poti opta pentru a lucra in studio cu moderator (in special pt. fetele fara inhibitzii dornice de castiguri mari in timp scurt -posibilitate:plata la zi-) sau in studio singura in cazul in care esti o persoana mai... shy ;) Castig nivel incepator: 60-140$/zi la 4 ore (castigul tau net!) evident daca ai sex appeal, cunosti o limba straina si esti serioasa poti castiga mai mult. ************************************************************** In studioul cu moderator: -online pe 10-12 site-uri simultan, -camera HD de ultima generatie, -decoruri personalizate pt fiecare model, -Conturi personalizate cu descriere catchy des actualizate (poze, text, conversatii offline cu membri din fan club), conturi Twitter de performer etc. Interesul din partea moderatorului este maxim comisionul din castigul total este: 50% tu 50% el. Experienta moderaotrului: martie 2011-prezent (moderare in acest interval peste 25 de modele). Oferim carte de munca (contract part-time ca operator PC), mediu de munca curat, serios, întelegători evident: discretie si intimitate. ******************************* Site-urile pe care modelele lucreaza in studioul nostru nu pot fi accesate din Romania!! ****************************** Plata se face bilunar CASH (dolari sau lei) *******************************

Cerinte

- sa ai varsta minima de 18 ani impliniti. - sa cunosti nivel incepator o limba straina. - sa ai un buletin de identitate valabil. Nu vom angaja: - modelele care nu au minim 18 ani. - modelele care nu pot prezenta un buletin de identitate valabil. - modelele care in prezent lucreaza pentru alte studiouri. Urmarim in mod special: - angajarea modelelor numai in baza unui contract cu studio-ul VideoChat. - pastrarea discretiei si a intimitatii modelelor. - plata taxelor si a impozitelor rezultate din incasari. - asigurarea unui mediu de lucru civilizat si legal dupa cum am obisnuit. - pastrarea confidentialitatii cu privire la identitatea modelelor. - imbunatatirea permanenta a conditiilor de munca oferite modelelor noastre. - sanctionarea si inlaturarea concurentei neloiale.