Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta MONTATOR GHENE DE VENTILATIE, salariu: 1400-1500€ / luna brut Descrierea postului: -analizarea documentatiei tehnice a proiectelor de ventilatie si climatizare; -montarea de instalatii de climatizare si ventilatie; -asamblarea si montarea de tubulatura pentru circulatia aerului; -asamblarea si montarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, te-uri etc.); -montarea de cosuri de fum; -montarea de hote industriale, inclusiv sistemul de evacuare; -realizarea de modificari in functie de necesitate, realizare *S*, in cazul devierilor neprevazute.

Cerinte

-cunostinte in citirea si interpretarea planurilor de instalare a sistemelor de ventilatie; -OBLIGATORIU CUNOSTINDE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU-AVANSAT; -detinere permis de conducere categoria B; -seriozitate, punctualitate, bun profesionist cu simtul raspunderii; -abilitati de lucru in echipa. Beneficii: -1400-1500€ / luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -contract individual de munca si asistenta pe toata durata acestuia; -lucrul intr-o echipa de profesionisti din cadrul unei companii cu vechime in domeniu. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.