Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATOR TAMPLARIE DE ALUMINIU in Belgia. -coordonarea unei echipe de muncitori care se ocupa cu montarea tamplariei de aluminiu; -montajul tamplariei de aluminiu si a peretilor cortina; -instruirea muncitorilor din subordine asupra modului de realizare a lucrarilor; -citirea planurilor tehnice.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -experienta in tara si strainatate in domeniul montajului de tamplarie de aluminiu; -experienta in coordonarea unei echipe; -cunostinte de citire a planurilor tehnice; -permis de conducere categoria B; -experienta anterioara in munca la inaltime. Se ofera: - salarizare: 1750 euro/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Agentia de recrutare KREVIN te ajuta sa gasesti locul de munca potrivit! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala