Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-MONTATORI INDUSTRIALI –GRECIA-OLANDA-GERMANIA Rafinarii Terestre Barbati cu varste cuprinse intre 20-60 ani Se cere experienta in domeniu minimum 2 ani Salariu net este de 5-6 euro/ora Program de lucru 10 ore /zi 6 zile/saptamana Orele suplimentare se platesc separat Durata contractului intre 2 luni si 2 ani Cazarea este asigurata de catre Angajator Masa este asigurata de angajator—3 mese pe zi Se asigura echipament de lucru de catre angajator Transportul este asigurat de catre angajator pana la destinatie—bilet avion Asigurari sociale si medicale platite de angajator CERINTE—Se da proba de lucru direct cu angajatorul strain Montatorii trebuie sa cunoasca planul de izometrie .sa identifice flansele si valvelepe plan si trebuie sa foloseasca planul la montarea flanselor COSTURI –200 Lei taxa proba lucru si fisa inscriere NU SE PERCEPE COMISION NICI IN TARA NICI IN STRAINATATE PLECAREA SE FACE IN MAXIM 15 ZILE LUCRATOARE DE LA TRECEREA PROBEI DE LUCRU CINE NU V-A LUA PROBA DE LUCRU, V-A FI REDIRECTIONAT SPRE O ALTA OFERTA DE LUCRU CU PLECARE IMEDIATA Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa noastra.

Cerinte

Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU Locurile de munca sunt in rafinarii terestre Montatorii trebuie sa cunoasca planul de izometrie, sa identifice flansele si valvele pe plan. Trebuie sa foloseasca palanul la montarea flanselor.