Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA GRECIA-OLANDA-GERMANIA Montatori industriali Experienta : DA Durata contractului de munca : 2 ANI Salariul : 5-6 €/h Bilet de avion asigurat Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: 3 mese pe zi Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Limbi straine : NU Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU Locurile de munca sunt in rafinarii terestre Montatorii trebuie sa cunoasca planul de izometrie, sa identifice flansele si valvele pe plan. Trebuie sa foloseasca palanul la montarea flanselor.

Cerinte

Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU Locurile de munca sunt in rafinarii terestre Montatorii trebuie sa cunoasca planul de izometrie, sa identifice flansele si valvele pe plan. Trebuie sa foloseasca palanul la montarea flanselor. Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani