Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Montatori acoperisuri- santiere civile Franta; salariu: 1600 €/ luna brut Descrierea postului: - montarea invelitorilor pentru acoperisuri cu diferite materiale; - montarea burlanelor de scurgere si a jgheaburilor; - verificarea calitatii pe toata suprafata aplicata; - aplicarea materialelor conform cerintelor tehnice si de calitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; - experienta in montarea de acoperisuri (tigla, tabla, jgheab etc.)- minim 3 ani; - permis de conducere categoria B (constituie avantaj); - abilitati de lucru in echipa. Beneficii: - salarizare atractiva: 1600 €/ luna brut; - contract de munca pe perioada determinata; - transportul local si cazarea sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala