Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Montatori case lemn in Franta, salariu: 1600 €/luna brut Descrierea postului: - realizarea constructiilor de case cu structura din lemn; - montarea panourilor tip sandwich, imbinate cu elemente metalice de legatura; - executarea acoperisului tip sarpanta din lemn; - montajul invelitorii pe casa.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - experienta in montajul sarpantelor pe structura de lemn; - experienta in montarea caselor din lemn in special panouri tip sandwich; - abilitati de lucru in echipa; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut; - experienta intr-o pozitie similara in Franta/Belgia constituie un avantaj. Beneficii: - salarizare atractiva: 1600 €/luna brut (39ore/saptamana); - contract de munca pe perioada determinata; - transportul local de pe un santier pe altul si cazarea sunt asigurate. Candidatii interesati pot trimite CV impreuna cu 2 fotografii (una tip buletin /una full body), specificand postul pentru care aplica. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.