Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam montatori industriali pentru a lucra in rafinarii terestre ,la montarea flanselor. Contractul se va incheia cu angajatorul pentru o durata de doi ani si presupune promovarea probei de lucru.Proba de lucru consta cunoasterea planului izometric, identificarea flanselor si valvelor pe plan. Aplicantii care vor promova proba de lucru vor fi incadrati pentru un salariu de 5-6 euro/luna si vor lucra 6 zile pe saptamana cu un program de 10 ore zilnic. Angajatorul asigura urmatoarele facilitati: cazare gratuita, trei mese zilnic, bilet de avion platit, asigurari sociale si asigurari medicale. Se asigura echipamentul de lucru. Nu se plateste comision de recrutare.

Cerinte

Aplicantii vor trebui sa cunoasca foarte bine planul izometric intrucat vor ansambla flansele dupa plan. Nu sunt necesare cunostintele de limbi straine. Posturile vor fi ocupate de candidatii care au promovat proba de lucru. Solicitantii locurilor de munca care doresc amanunte privind oferta, proba de lucru, orice alte informatii, sunt rugati sa ne contacteze telefonic; de asemenea puteti trimite cv-urile pe e-mail.