Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam urgent 12 montatori navali profesionisti care: - stiu sa citeasca si sa interpreteze planul izometric - stiu sa traseze reperele punctelor de fixare - stiu sa sudeze si sa foloseasca un arzator de sudura - stiu sa utilizeze( fara a strica) utilaje precum: slefuitoare cu aer comprimat, ac de trasare, ac si telescop optic Se va munci pe santier naval in Franta.Angajarea se face in tara, fiind urmata de detasare pe santier.Cunostintele de limba franceza, nivel conversational, constituie avantaj pentru selectie.Angajarea se face dupa promovarea probei de lucru! Angajatorul asigura transport si cazare gratuite.Salariu lunar net: 1650 euro. Fara comision!

Cerinte

Selectam urgent 12 montatori navali profesionisti care: - stiu sa citeasca si sa interpreteze planul izometric - stiu sa traseze reperele punctelor de fixare - stiu sa sudeze si sa foloseasca un arzator de sudura - stiu sa utilizeze( fara a strica) utilaje precum: slefuitoare cu aer comprimat, ac de trasare, ac si telescop optic Se va munci pe santier naval in Franta.Angajarea se face in tara, fiind urmata de detasare pe santier.Cunostintele de limba franceza, nivel conversational, constituie avantaj.