Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza Montatori parchet in Franta, salariu: 1700 - 1800 €/luna brut Descrierea postului: - montarea si reconditionarea parchetului pentru diverse locuinte private; - montarea tuturor tipurilor de parchet (laminat, stratificat, din lemn masiv, etc.); - reconditionarea parchetului deja existent prin raschetare; - raschetarea se va face cu un aparat special de raschetat; - lacuirea parchetului pe care il rascheteaza (cu pensula, trafalet etc); - realizarea acestor activitati cu mare atentie; trebuie sa lucreze foarte curat, sa nu produca foarte mare deranj.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - experienta in domeniu de 7 - 8 ani; - experienta in manevrarea aparatului de raschetat; - experienta in lacuire parchet; - permis de conducere categoria B; - abilitati de lucru in echipa; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut; - experienta intr-o pozitie similara in Franta/ Belgia constituie avantaj. Beneficii: - salarizare atractiva: 1700 - 1800 €/ luna brut; - contract de munca pe perioada determinata; - transport: Romania - Franta asigurat la inceput si sfarsit de misiune; - transport intern cu masina pusa la dispozitie; - cazare asigurata. Candidatii interesati isi pot trimite CV-ul impreuna cu 2 fotografii (una tip buletin /una full body), specificand postul pentru care aplica. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai