Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma noastra recruteaza in vederea angajarii:Motostivuitorist - manipulare marfa; - manipulare marfa cu ajutorul stivuitorului; -culegerea si ambalararea marfii; -aranjarea marfii in concordanta cu cererile depozitului, in locurile de depozitare; -incarcarea bunurilor si a marfii in camion; -improspatarea stocului si treburi generale ce tin de depozit ( stoc, curatenie etc.) Angajarea se face in sistem detasare printr-o firma colaboratoare de munca temporara.

Cerinte

Permis de conducere : categoria B: minim o luna Limba straina: Franceză: Mediu Limba straina: Franceza-Mediu Candidatul ideal: Absolvent a cel putin 12 clase; -experienta in lucrul cu motostivuitorul; certificatul sau autorizatie reprezinta un avantaj -experienta in lucrul in depozit, in manipularea marfii, controlul stocului -limba franceza la nivel conversational. -Gandire analitica si logica; -Responsabil si de incredere; - varsta intre 20 si 45 de ani. -capabil de lucru in echipa. -motivat si dornic de munca. -stare buna de sanatate; conditie fizica excelenta.