Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANUNT: Loc de munca..Angajez URGENT o fata pentru a ajuta cu treburile casnice, intr-un apartament din Turcia-oraşul Corlu.Cerinte: Sa fie sincera,harnica şi sa aiba pasaport.Beneficii: Cazarea şi mancarea este asigurata iar salariul va fi de 500 Euro.Absolut nu este o munca grea.Fac şi contract de munca.Pentru detalii puteti suna la nr. mobil: -Turcia sau accesa de yahoo mess id-ul: (PS: Daca crezi ca tie nu-ti se potriveşte,daca nu eşti dispusa,te rog trimite acest mesaj la toate persoanele din lista ta.Poate sincer are nevoie cineva de aceasta munca.Asta anunt este adevarat şi important.Multumesc)