Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Corlu

Descrierea jobului - Turcia

ANUNT: Loc de munca..Angajez URGENT o fata pentru a ajuta cu treburile casnice, intr-un apartament din Turcia-oraşul Corlu.Cerinte: Sa fie sincera,harnica şi sa aiba pasaport.Beneficii: Cazarea şi mancarea este asigurata iar salariul va fi de 500 Euro.Absolut nu este o munca grea.Fac şi contract de munca.Pentru detalii puteti suna la nr. mobil: -Turcia sau accesa de yahoo mess id-ul: (PS: Daca crezi ca tie nu-ti se potriveşte,daca nu eşti dispusa,te rog trimite acest mesaj la toate persoanele din lista ta.Poate sincer are nevoie cineva de aceasta munca.Asta anunt este adevarat şi important.Multumesc)

Cerinte

Arata anuntul si prietenilor tai