Acest anunt a expirat la data: 16.02.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Toate orasele

Descrierea jobului - România

Iti doresti un trai mai bun? Noi avem solutia! Oferim locuri de munca in Germania sau Austria, in CONSTRUCTII, FERME DE ANIMALE, AGRICULTURA, FABRICI, SOFERI, CURATENIE, HOTELURI, RESTAURANTE cu salarizare atractiva. Se accepta barbati, femei, cupluri si echipe formate. Se asigura cazarea si masa, se lucreaza cu contract de munca legal si asigurare medicala inclusa. Pentru mai multe informatii sunati-ne incepand cu data de 6 ian 2014, de Luni – Vineri orele 9:00-17:00. Plecari sigure, urgente si garantate!

Cerinte

Iti doresti un trai mai bun? Noi avem solutia! Oferim locuri de munca in Germania sau Austria, in CONSTRUCTII, FERME DE ANIMALE, AGRICULTURA, FABRICI, SOFERI, CURATENIE, HOTELURI, RESTAURANTE cu salarizare atractiva. Se accepta barbati, femei, cupluri si echipe formate. Se asigura cazarea si masa, se lucreaza cu contract de munca legal si asigurare medicala inclusa. Pentru mai multe informatii sunati-ne incepand cu data de 6 ian 2014, de Luni – Vineri orele 9:00-17:00. Plecari sigure, urgente si garantate!


Joburi similare