Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

femei pentru munca in tipografie in Cehia, Praga; se plateste 65 croni ~ 2.7 euro pe ora, program de munca 6:00 - 18:00, sau 10:00 - 22:00 cu posibilitatea muncii peste program; cazarea se trage din salariu 3000 croni ~ 125 euro lunar. si tot femei , pentru impachetare produse alimentarein Ceske Budejovice, se plateste 50 croni ~2 euro pe ora 11 ore mucitoare pe zi, 6 zile in saptamana, cazarea in pensiune, gratuit, a cate 2-3 persoane in camera (conditii foarte bune)

Cerinte

Avem ruta in fiecare simbata Romania -Cehia,traseul este urmator : Husi autogara 'Autobusul'13:30, Birlad str.general Vasile Milea15:00, Tecuci autogara str.Transilvaniei16:00, Adjud autogara str.Tineretului 35 16:45, Onesti autogara str.Bul.Republicii17:30, Brasov autogara Bartolomeu19:30, Fagaras B-ul Unirii 13, 20:30, Sibiu autogara Turnisor21:45,Sebes autogara'Voltrans'22:45, Deva autogara,parcareMc Donalds23:45, Arad autogara str.6 Vinatori 2, 02:45.Precizati orasul din care veti pleca. O SA FITI ASTEPTATI LA autogara "Florens"Praga.