Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce ofera acest program? - locurile de munca sunt in domeniul hospitality (hotel/restaurant/bar); - salarizarea incepe de la 1000 de LIRE/luna; - contract de munca pe o perioada cuprinsa intre 6 si 9 luni; numarul mediu de ore lucrate pe saptamana se ridica la peste 60 de ore, cu 1 zi libera pe saptamana; - cazarea este asigurata de anagajator, cu un cost incepand de la 88 lire/saptamana; - se ofera 1 sau 2 mese pe zi in timpului programului de lucru; - asigurare medicala pe toata derularea contractului de munca Insulele Canalului sunt situate in zona Canalului Minecii, intre Marea Britanie si Franta, guvernarea acestor insule fiind autonoma dar in acelasi timp subordonata Reginei Marii Britanii. Denumirile celor trei insule care face parte din conglomeratul acestor de insule sunt: Jersey, Guernsey si Sark. Tipuri de oferte de munca: • Ospatari /Ospatarite • Barmani /Barmanite • General Assistant • Bucatari - Chefs • Ajutor Bucatar • Cameriste • Receptie/ Front Desk/ Night Reception • Portar/Bell Boy

Cerinte

Acte necesare la inscriere: 1. buletinul 2. pasaportul 3. CV-ul, impreuna cu doua poze (una tip buletin si una intreaga); 4. 1 fotografie tip buletin/pasaport; Conditii de eligibilitate: - tineri cu varsta intre 18 si 35 de ani; - cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational; - reprezinta un avantaj experienta profesionala in acest domeniu Costurile programului: 1. taxa de inscriere in program: 500 lei 2. taxa de interviu: 50 LIRE ce se achita la inscrierea in program cand va avea loc si interviul; 3 cost program: 650 LIRE - ce se achita in doua transe: 350 LIRE - achitat la inscriere; 300 LIRE - se achita in termen de 3 zile de la data primirii ofertei de munca