Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Echipa noastra cauta persoane pentru munca in Germania la ferme de animale. Se cauta oameni seriosi si harnici la menaj si ingrijit animale , veterinari, pentru cursuri de echitatie si alte posturi. Contractul de munca se semneaza cu angajatorul, si veti primi si permisul de munca.Mancarea si cazarea sunt platite de angajator.Cu noi nu ai de ce sa iti faci griji, suntem la fel de siguri si seriosi ca si colaboratorii nostri din Germania! Da, putem pleca in strainatate, gandeste pozitiv si castigi mai mult!

Cerinte

Plecari in luna Septembrie! Ferme de gaini, curcani, purcei,iepuri, vaci sau cai. Se cauta cel mai mult pentru menaj si ingrijit : curatenie, apa, mancare si alte atributii. Cazarea se face la case la ferma. Mancarea se asigura. Salopete , manusi, tot ce trebuie pentru lucru asigura angajatorul. Persoane energice, harnice, care nu au probleme psihologice, medicale sau legale. Nu trebuie limba straina. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor.