Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locaţia - Republica Ceha Durata contractului - 3luni - posibilitate de prelungire,(curatarea si sadirea padurii) Salariul asigurat - 650 euro/luna – salariul minim asigurat - pentru candidatii care detin utilaj propriu, (motoferastrau), se adauga inca 200 euro/luna la salariul minim asigurat Cazarea - asigurată de angajator Transportul - este asigurat, contracost – 100 euro/candidat Masa - nu este asigurata Alte facilităţi - asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

Cerinte

Vârsta necesară, forta de munca solicitata - între 20-50 ani - barbati sau familii Pregătire necesară - experienţă si indemanare - este un avantaj pentru candidat,daca a mai muncit in domeniu Cerinţe obligatorii - seriozitate, punctualitate, dedicat si motivat Cunoştinţe de limbă - nu sunt necesare cunostiinte de limba straina,engleza, ceha,(dar daca au cunostiinte, este un avantaj pentru candidat) Taxa de consultanta, pentru aceasta oferta, este de 120 euro+tva