Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NST Group recruteaza tineri si studenti in domeniul hotelier pentru programul Work&Travel Grecia 2012. Acest program se va desfasura in perioada aprilie-octombrie 2012 in insulele grecesti: CRETA, KOS, MYKONOS, ZAKYNTHOS, CORFU, SAMOS, NAXOS. In week end-ul 3 - 4 martie 2012 va avea loc un targ de locuri de munca la care vor participa hotelieri de la mai multe hoteluri dintre care amintim: SANI BEACH HOTEL **** Halkidiki SANI BEACH CLUB ***** Halkidiki PORTO SANI VILLAGE ***** Halkidiki SANI ASTERIAS SUITES ***** Halkidiki OCEANIA CLUB ***** Halkidiki ROYAL MARE ***** Creta KNOSSOS ROYAL***** Creta CRETAN VILLAGE **** Creta ROYAL VILLAS ***** Creta PARADISE MARE ***** Rhodos PARADISE VILLAGE ***** Rhodos FORUM BEACH **** Rhodos LATINO BAY **** Rhodos THE RESIDENCE*** Rhodos COSTA LINDIA BEACH RESORT**** Rhodos KIPRIOTIS HOTEL**** Rhodos OLYMPIAN VILLAGE **** Peloponnese ROYAL OLYMPIAN**** Peloponnese MARMARI PALACE ***** Kos MARMARI BEACH **** Kos AKTI BEACH HOTEL **** Kos ANASTASIA HOTEL*** Kos THALASSA HOTEL **** Kos ATLANTIS HOTEL **** Kos EUROVILLAGE ACHILLEAS HOTEL **** Kos Salariile medii lunare sunt cuprinse intre 450-500 euro, cazare si masa asigurate.

Cerinte

Daca ai pana in 35 de ani si cunosti limba engleza la nivel conversational, te asteptam sa-ti alegi locul unde vei petrece o vara de neuitat. Poti alege dintr-o serie de joburi variate: ospatar/ospatarita, asistent barman, asistent receptie, bellboy, animator copii, camerista, asistent spa, bucatar, ajutor bucatar, gradinar si mentenanta. Cerinte Cautam persoane tinere cu varstra intre 18 si 35 de ani pentru a lucra sezonier (intre 3 - 6 luni) pe insule din Grecia in domeniul ospitalitatii. Este foarte important ca toate persoanele sa cunoasca la nivel mediu limba engleza. Comisionul pentru studenti este de 215 euro Se plateste o taxa pentru procesare documente astfel: - 30 % avans - restul la semnarea contractului de munca DACA NU VA GASIM UN LOC DE MUNCA VA DAM BANII INAPOI. iN TOTAL SUNT PESTE 600 LOCURI DE MUNCA SI CEI CARE INCEP SA SE INSCRIE IN ACEASTA PERIUOADA POT ALEGE ORICE PROFESIE SI INSULA. Comisionul pentru cei care nu sunt studenti este de 249 de euro si se plateste in aceleasi 2 transe.