Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa-ti suplimentezi bugetul personal ?!Vino in echipa mea sa facem bani impreuna!! Devii partener fara sa investesti si fara conditii !!! Cu fm group ajungi sa-ti indeplinesti visele oriunde pe glob! consumi produsele si ai o reducere de 40% pe fiecare produs, castigi 40% daca vinzi produsul fm, daca recomanzi si inscrii noi reprezentanti iti dezvolti propria retea, compania te rasplateste cu bonusuri de la 3% la 21 % din consumul celor din echipa; Te astept sa facem afaceri impreuna ! Cooperarea cu FM GROUP iti va oferi posibilitatea de: a achizitiona produse pentru tine sau pentru familia ta, cu un discount special a face bani din vanzarea produselor FM GROUP (profit direct) a-ti construi propria retea internationala (venit pasiv) Caut parteneri, oameni dispusi sa inceapa propria afacere FM Group in care sa investeasca timp si munca (part time sau full time) pentru a beneficia de venituri substantiale. Oferta este valabila pentru toata tara, domeniul de baza este Multi Level Marketing sau marketing relational, se implica (optional)latura de vanzare, promovare si reclama atat a produselor cat si a afacerii FM, consum propriu cu acces la pretul de fabrica pe toata gama de produse ! Ideea intensa de a ajunge la independenta financiara este un motivatie puternica de a invata cum se dezvolta o retea solida si profitabila in doar cativa ani de implicare si studiu !

Cerinte

-studii medii, experienta in marketing este un atuu dar nu este obligatoriu pentru ca se poate invata pe parcurs -disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei, respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare, socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic, intreprinzator, orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate finaciara si atingerea ei -disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala