Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Hannover

Descrierea jobului - Germania

Firma din Germania angajeaza muncitori agricoli pe teritoriul Germaniei. Oferta valabila cu locuri de munca diponibile pentru cuplu, grupuri de persoane, femei si barbati cu varsta cuprinsa intre 18-57 ani pentru munca agricola in sezonul de iarna in hale si sere, la sortat si ambalat legume si fructe de sezon. Orele suplimentare se platesc separat, cazarea si 3 mese pe zi se asigura gartuit de angajator! - Persoanele interesat pot lua legatura telefonica,cu operatorii nostrii pentru rezervarea unui loc de munca 100% garantat - Doar un telefon si veti putea avea un loc de munca la nivel European!! O întreagă echipă de profesioniști cu experiență în domeniu vă stă la dispoziție!!!

Cerinte

- cerem si oferim seriozitate maxima. - disponibilitate de a efectua ore suplimentare. - rezistenta la efort fizic si munca in exterior. - nu necesita cunostinte de limba.

Arata anuntul si prietenilor tai