Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma se afla la 8 km de Sibiu, in Cisndie si produce diferite profile din Mdf, lemn si PVC. Momentan producem plinte din MDF si PVC precum si accesorii pentru acestea (coltar interior, coltar exerior, elemente de legatura, terminatii stanga/ dreapta). - perioada de proba de 3 luni, urmand ca ulterior, in functie de cat de multumiti suntem de persoana respectiva sa ii prelungim contractul de munca pe o perioada nedeteminata. - Se va lucra in 2-3 schimburi - Salariu 800RON - Ore suplimentare platite - Concediu platit 21 zile/an - Perioada de 1-2 saptamani de Training pe post Muncitoare Necalificate - la capatul liniei de extrudare pe fiecare profil se lipeste manual o eticheta, apoi ele sunt ambalate in cutii;

Cerinte

Sex: feminin Județe: Sibiu Numai persoane cu domiciliul in Cisnadie Disponibilitatea pentru perioada de start cat mai urgenta. Nu este necesara experienta anterioara pe acest post, doar seriozitate, indemanare si profesionalism.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala