Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza o muncitoare pentru fabrica de lactate situata in localitatea Limpia-Republica Cipru. Contractul se va semna inainte de plecarea la post, in Romania, pentru o durata de minim 12 luni cu posibilitate de prelungire. Atributiile constau in : insusirea cunostintelor legate de fabricarea branzeturilor si altor produse lactate, ajuta la realizarea anumitor procese de fabricatie, mentine curatenia la locul de munca, etc. Angajatorul ofera cazare gratuita si plata asigurarilor sociale obligatoriu.Nu se asigura hrana, nu se suporta costul transportului via Romania-Cipru. Salariul se va plati lunar, in cuantum de 800 euro net. Programul de lucru este de 6 zile saptamanal, zilnic se vor lucra 9-10 ore. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba engleza si foto color corp intreg) inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: - disponibilitate pentru lucru si insusirea de cunostinte in domeniul specific postului; -cunostinte elementare de limba engleza/greaca, necesare pentru insusirea cunostintelor si indeplinirea sarcinilor de serviciu -eficienta si rapiditate in indeplinirea atributiilor stare de sanatate foarte buna -seriozitate si lipsa antecedente penale - stare de sanatate foarte buna si rezistenta la stress