Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam o femeie pina intre 26-50 de ani obisnuita cu munca in agricultura.Este vorba de o ferma de vaci si porci.Trebuie sa stie sa mulga vacile si sa le ingrijeasca .Nu trebuie sa stie limba germana deoarece acolo se afla inca un roman. Se lucreaza 45 de ore pe saptamina.Salariul este de 1100€/luna din care se opresc 400€ pentru cazare si mincare.Plecare imediata.Perioada de lucru februarie -mai Pentru ca oamenii nu au ideee ce inseamna sa suni la o ora nepotrivita va rugam sa nu ne sunati decit intre orele 10-17 ora Germaniei.

Cerinte

femei obisnuite cu munca in agricutura ,la tara rezistente la munca de la tara Comisinul nostru este de 100€ si se opreste din primul salariu Selectam o femeie pina intre 26-50 de ani obisnuita cu munca in agricultura.Este vorba de o ferma de vaci si porci.Trebuie sa stie sa mulga vacile si sa le ingrijeasca .Nu trebuie sa stie limba germana deoarece acolo se afla inca un roman. Se lucreaza 45 de ore pe saptamina.Salariul este de 1100€/luna din care se opresc 400€ pentru cazare si mincare.Plecare imediata.Perioada de lucru februarie -mai