Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam barbati cu varste intre 20 si 40 ani, capabili sa munceasca intr-un depozit din Cipru de langa Nicosia. Salariul de inceput este de 800 euro (NET). Cazarea si utilitatile (apa gaz, curent) sunt asigurate de catre angajator. (masa nu este asigurata de catre angajator). Contractul de munca se semneaza pe perioada de 12 luni (cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata). Transportul pana in Cipru este platit de catre d-voastra. ATENTIE: PENTRU ACESTE POZITII NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE DE MEDIERE

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este absolut necesara, dar experienta in domeniu nu este obligatorie, desi reprezinta un avantaj. Totusi, cautam barbati invatati cu munca fizica. ATENTIE: PENTRU ACESTE POZITII NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE DE MEDIERE

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala