Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Titlu job: Muncitor agricol polivalent Descriere job: Veti efectua la clienti diferite operatiuni agricole care implica utilizarea masinilor, in totala autonomie . Contractul este pe perioada determinata de 1 luna. Locatia: FRANTA, Gy Presupune: -calibrarea echipamentelor (semanatoare, pulverizator, ) si incarcarea lor cu produse; -efectuarea mentenantei primare a materialului si intretinerea cladirilor agricole (zugravit, garduri, etc.); -efectuarea operatiilor de pregatire a solurilor si a plantatiilor; -utilizarea masinilor agricole; -cunostinte de baza in mecanica generala.

Cerinte

Cerinte: -obligatoriu bac si diploma de mecanic agricol - carnet de conducere categoria B; -Experienta relevanta de minim 1 an in domeniu in interiorul/exteriorul tarii; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Oferim: Salarizare: intre 700 euro/luna; -cazare gratuita -platim asigurare medicala. Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email un CV cu poza in format europass.