Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doriti sa lucrati in Belgia ca si muncitor polivalent constructii? Cautam urgent pentru compania CALI DINAMIC CONSTRUCT SRL o persoana care sa ocupe acest post. Creata in 2011, societatea CALI DINAMIC CONSTRUCT este specializata in domeniul constructiilor. Cea mai mare parte a proiectelor se desfasoara in Belgia si Romania.

Cerinte

CERINTE Cel putin 10 ani experienta in lucrari de RENOVARE/FINISAJ CONSTRUCTII Specializat in lucrari de renovare, Lucrari de finisaj polivalent : fixarea placilor de ipsos placoplatre, constructia de partitii, pereti Gletuire, nivelare Pregatirea suprafetelor, spalare, curatare, sablare, Fixare gresie faianta, Zidarie, placaj tavane false, sablare, Varuit, vopsit Fixare cofraje, Fixare motive decorative, Lucrari de instalatii si electricitate, Spirit de echipa, Adaptare, respectarea normelor de securitate Carnet de conducere cat. B Limba franceza vorbit obligatoriu (atentie! Nu aplicati daca doar intelegeti limba franceza!Trebuie sa fiti capabil si sa va exprimati in franceza – proba eliminatorie) Cv prin intermediul site-ului sau la adresa de mail Franco-Jobs