Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane pentru postul de muncitor in fabrica de produse lactate.Fabrica este situata in Limassol, Cipru. Se incheie contract de munca potrivit legii cipriote, pentru o perioada initiala de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Oferta: -cazare si masa asigurate gratuit -salariu lunar net 500 euro -program de lucru de 10-12 ore zilnic, 6 zile lucratoare pe saptamana. Atributii: -ajuta la procesarea laptelui -ajuta la fabricarea produselor lactate, avand grija sa respecte retetarele fabricii -mentine igiena locului de munca Angajatorul cipriot organizeaza interviu cu candidatii eligibili.

Cerinte

Candidatii eligibili vor indeplini urmatoarele cerinte; -barbat sau femeie cu varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani -experienta pe post similar -cunoasterea limbii engleze/greaca la nivel conversational -seriozitate - disponibilitate pentru munca in conditii in conditii de stress si program prelungit.