Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Limassol

Descrierea jobului - Cipru

Recrutam persoane pentru postul de muncitor in fabrica de produse lactate.Fabrica este situata in Limassol, Cipru. Se incheie contract de munca potrivit legii cipriote, pentru o perioada initiala de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Oferta: -cazare si masa asigurate gratuit -salariu lunar net 500 euro -program de lucru de 10-12 ore zilnic, 6 zile lucratoare pe saptamana. Atributii: -ajuta la procesarea laptelui -ajuta la fabricarea produselor lactate, avand grija sa respecte retetarele fabricii -mentine igiena locului de munca Angajatorul cipriot organizeaza interviu cu candidatii eligibili.

Cerinte

Candidatii eligibili vor indeplini urmatoarele cerinte; -barbat sau femeie cu varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani -experienta pe post similar -cunoasterea limbii engleze/greaca la nivel conversational -seriozitate - disponibilitate pentru munca in conditii in conditii de stress si program prelungit.

Arata anuntul si prietenilor tai