Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori pentru ferme din diferite regiuni ale Irlandei. Principalele responsabilitati ale muncitorului: Activitati generale ce tin de munca la o ferma. Ore de lucru: in medie 40-45 ore pe saptamana Plata: plata pentru 40 de ore pe saptamana este de €360 . Aceasta este achitata directa la banca irlandeza unde vi se face plata, o data la 2 saptamani. Ora suplimentara este platita cu €11.50. Concediu platit: 20 zile pe an Cazarea este asigurata de catre proprietarul fermier, de obicei un apartament mobilat sau in apropierea fermei.Cazarea este asigurata gratis cu conditia sa se lucreze 5 ore pe saptamana in plus. Cazarea este impartita si cu alti muncitori, insa fiecare are dormitorul sau separate, se imparte bucataria si living-ul. Taxele si asigurarile sociale:. Sunt retrase in momentul platii.Suma este variabila, undeva intre €10-20 pe saptamana, deci salariul net va ramane de aproximativ €700 pe 2 saptamani. Perioada de proba: In prima luna, muncitorul este in perioada de proba.Daca totul este in regula, muncitorul poate ramane minim un an de zile, cu posibilitate de prelungire. Locatia: Fermele sunt localizate in mai multe regiuni din Irlanda.

Cerinte

Cerinte: -Varsta cuprinsa intre 20-40 ani -Cunostinte de limba engleza, nivel conversational -Persoane serioase, muncitoare, responsabile Plecarile se fac imediat dupa interviul cu angajatorul din Irlanda!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala