Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din Belgia un muncitor necalificat pentru a lucra intr-un atelier de geamuri si usi din aluminiu pentru locuinte si institutii. Activitatea consta in manipularea materialelor pe containere, curatarea geamurilor, usilor de deseuri (lemn, sticla, aluminiu, fier), sortarea deseurilor pe categorii, transportul materialelor si activitate in atelierul firmei. Oferta: - angajare cu contract de munca in Romania; - detasare in Belgia pentru 12 luni; - se lucreaza 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana; - cazarea asigurata de angajator; - salariul 7 euro net pe ora; - transportul de la locul de cazare pana la locul de munca platit de angajator.

Cerinte

- fara probleme de sanatate; - preferabil experienta in constructii; - fara probleme cauzate de consumul de alcool; - cunoasterea limbii engleze; - disponibilitate la efort prelungit; - disponibil pe termen lung.