Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Muncitori in constructii Poziţii: 22 Ţara: Italia Tip post: full time Experienţă: constituie un avantaj Salariu: 1300 – 2000 euro Se acceptă CV în limba: Descriere job: Specifice domeniului de constructii; Se ofera cazare cu toate utilitatile, 2 mese pe zi, bilet platit de angajator, care ulterior va fi decontat din primul salariu; contractul se semneaza pe o perioada determinata direct cu angajatorul strain, salariu 1300 de euro pentru necalificati si 2000 de euro pt calificati.

Cerinte

Cerinţe job: Seriozitate, Forta de munca Persoane care nu consuma alcool Fara antecedente penale Fara limita de varsta Specifice domeniului de constructii; Se ofera cazare cu toate utilitatile, 2 mese pe zi, bilet platit de angajator, care ulterior va fi decontat din primul salariu; contractul se semneaza pe o perioada determinata direct cu angajatorul strain, salariu 1300 de euro pentru necalificati si 2000 de euro pt calificati.