Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma de constructii din Antwerpen – Belgia un muncitor necalificat pentru a lucra intr-o firma de geamuri si usi din aluminiu pentru locuinte si institutii. Activitatea consta in manipularea materialelor pe containere, curatarea geamurilor, usilor de deseuri (lemn, sticla, aluminiu, fier) si sortarea deseurilor pe categorii, transportul materialelor si activitate in depozitul firmei. Oferta: - angajare cu contract de munca in Romania; - detasare in Belgia cu 6 euro net/ora; - cazarea asigurata de angajator; - transportul de la locul de cazare pana la locul de munca platit de angajator. Activitatea incepe in 09 ianuarie 2012.

Cerinte

- fara probleme de sanatate; - preferabil experienta in constructii; - fara probleme cauzate de consumul de alcool; - de preferat (dar nu obligatoriu) cunoasterea limbilor franceza sau engleza; - disponibilitate la efort prelungit; - disponibil pe termen lung.