Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal experimentat si de calitate pentru companii belgiene si franceze in domeniul constructiilor. Se cauta personal cu urmatoarele specializari: -Muncitori polivalenti, terasatori, zidari, faiantari, betonisti, hidroizolatori -Asfaltatori, rigipsari, tencuitori, tamplari instalatori sisteme de incalzire/centrale termice -Electricieni, instalatori sanitari, zugravi, cofragisti, fierari betonisti, specialisti in instalatii -Macaragii, moto/buldo stivuitoristi, montatori acoperisuri tigla/metalice si sisteme drenare/scurgere -Sudori, sudori tevisti, montatori, operatori/muncitori echipamente/linii de productie industriala, tamplari/montatori lemn masiv/ PAL/ PVC/ ALU

Cerinte

Cerinte : -Experienta de lucru in domeniul constructiilor cu diferite specializari -Experienta de lucru in alte tari (in special Franta sau Belgia) -Cunostinte de limba franceza Alte informatii : Beneficii : Transport, cazare, asigurare medicala. Persoanele interesate sunt rugate sa ne transmita CV-ul pe adresa de mail.