Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta 2 persoane pentru a munci in depozit de incaltaminte in Germania. Varsta maxima acceptata este de 30 de ani. Start: Februarie 2014 ; Aplicantii trebuie sa poata comunica in limba engleza sau germana la nivel minim MEDIU. Conditie fizica buna. Contract pe termen lung. Biletul de avion pentru a pleca la job il plateste firma, cazarea se ofera gratis in camera de 5-6 persoane in primele 3 luni, si din a 4-a luna firma plateste chiaria iar angajatii utilitatile. Se lucreaza 8-10 ore/zi. Salariul este de 160 euro/saptamana in primele 3 luni, incepand cu a 4-a luna va fi de 700 euro/luna. Posibilitate de marire dupa primele 6 luni. Asteptam CV-ul dumneavoastra.

Cerinte

Varsta maxima acceptata este de 30 de ani; Start: Februarie 2014 ; Aplicantii trebuie sa poata comunica in limba engleza sau germana la nivel minim MEDIU. Conditie fizica buna. Contract pe termen lung.