Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa castigi peste 1.100-1.300 euro pe luna? Vrei un loc de munca stabil, placut si conditii civilizate? Atunci aplica pentru munca in fabrica (cosmetice, farmaceutice, cablaje auto, mase plastic, abator) in Germania si Austria, si o sa ai parte de un nou inceput. Noi avem locul de munca disponibil pentru tine, tu trebuie doar sa profiti! Recrutam persoane care nu necesita experienta sau calificare, nu facem selectie!

Cerinte

Te-ai saturat de salariile mizerabile din Romania si banii nu iti mai ajung pentru a-ti intretine familia? Noi avem sansa de a-ti oferii si de a castiga de 12 ori mai mare salariul in strainate cu contract legal! Aplica acum si nu mai sta pe ganduri! -experienta in domeniu nu este necesara. -cerem si oferim seriozitate. -daca nu aveti experienta in acest domeniu, trainingul se face la locul de munca. -limba germana sau engleza nu este obligatorie deoarece sunt translatori la locul de munca.