Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru-producator si procesator carne de pasare- un numar de 30 muncitoare cu urmatoarele atributii: -receptia produselor prealabil ambalarii -pregatirea produselor pentru ambalare -utilizarea in paramatrii tehnici corespunzatori a utilajelor din dotare -ambalarea mecanizata a produselor - etichetarea, transportul si depozitarea produselor ambalate in spatiile special destinate -mentinerea curateniei la locul de munca. La solicitarea sefului ierarhic/conducerii unitatii, lucratoarea va efectua si alte activitati, fara modificarea felului muncii. Se lucreaza in acord, norma minima zilnica fiind de 318 kg de materie bruta.Depasirea normei se plateste suplimentar, conform sistemului de prime stabilit la nivel de societate.Se lucreaza la banda. Programul de munca zilnic este de 8 ore.Se lucreaza cinci zile pe saptamana, de luni pana vineri.Orele suplimentare sunt renumerate conform dispozitiilor codului muncii. Salarizare: Salariul de baza este de 750/lei brut pe luna, la care se adauga sporuri legale, prime pentru depasirea normei de munca. Toti salariatii vor respecta normele de protectie a muncii si de protectie impotriva incendiilor. Durata contractului: minim trei luni, posibilitate de prelungire. Pentru salariatii care nu locuiesc in localitatea unde isi vor desfasura activitatea, angajatorul asigura cazare. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimita CV detaliat inclusiv pe adresa de e-mail a firmei RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL.

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului: - persoanele disponibile pentru munca, indemanatice, apte sa utilizeze echipamente specifice activitatii de ambalare produse; -persoane eficiente, indemanatice, atente la detalii - nu este obligatorie experienta pe post similar -persoane adaptabile, dispuse la relocare