Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza Muncitor tractorist domeniul viticol in Franta, salariu 1400 euro/luna brut Descrierea postului: - efectueaza lucrarile de pregatire a solului (aratul de toamna); - efectueaza lucrarile de administrare a ingrasamintelor; - efectueaza lucrarile de "ingropare" a viei; - efectueaza lucrarile de reparatii si intretinere a tractoarelor sau a altor utilaje agricole din dotare.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA SAU ITALIANA LA NIVEL MEDIU( PREFERABIL FRANCEZA); - seriozitate, punctualitate si dorinta de munca; - experienta in strainatate - de preferat Franta (modul de lucru este diferit de lucrarile care se efectueaza in tara); - experienta pe mai multe tipuri de sol, sa fi lucrat pe terenuri in panta; - trebuie sa stie si lucrarile care se fac primavara (desfundarea terenului pentru plantatul de primavara, dezgropatul timpuriu, aratura adanca, administrarea de ingrasaminte, discuitul), vara( stropitul, sapatul); - cunostinte de mecanica pentru a putea remedia eventualele defectiuni. Beneficii: - salarizare: 1400 euro/luna brut; - transport: asigurat (vor trebui sa-si cumpere bilete la Atlassib, apoi le vor fi decontate); - cazare: asigurata. Candidatii interesati pot trimite CV impreuna cu 2 fotografii (una tip buletin /una full body), specificand postul pentru care aplica. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai