Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tip de muncitor: calificat constructii Experienta: min 5 ani Limbi straine: engleza Durata contract: 18 luni Salarizare: 1200 usd/luna net Cazare: Asigurata- 100 usd/luna - 4 pers. in camera Masa Asigurata Asigurare: asigurata de angajator Nr. ore: 10 ore/zi Nr zile/sapramana: 6 Ore suplimentare: da - plata baza Data start: 25 februarie - martie 2011 Nr persoane: 70 - diferite calificari

Cerinte

Nota: - se va face selectie. Contracte primesc cei care sunt acceptati de angajator - cei care nu cunosc meserie nu vor fi acceptati - se pleaca in grup organizat Contractele trec prin Ambasada EAU. Detalii suplimentare si inscriere: www.global-recruting.com Cost de mediere: Costul de mediere este compus din: Interviu,Procesare, Plasare Interviu: 100 lei - se plateste la interviu Procesare dosar: 200 lei+ TVA - se plateste doar de cei care sunt declarati eligibili in urma interviului Plasare: 300 euro+ TVA - se plateste la semnarea contractlui de munca extern