Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru un producator de produse lactate din Cipru, 2 muncitori (femeie si barbat, cuplu) cu sau fara experienta care vor munci in productia de branza si cascaval. Salariul NET lunar este de 580 euro (pentru inceput, dar salariul poate creste dupa cateva luni pana la 800 euro NET/luna) si se lucreaza 6 zile pe saptamana. Contractul de munca se semneaza pe 12 luni (cu posibilitate de prelungire pe inca 12 sau mai mult in cazul in care atat angajatorul si angajatul sunt multumiti). Cazarea este asigurata de catre angajator gratuit (locuinta cu aer conditionat si incalzire centrala). Masa nu este asigurata, dar angajatii vor primii produse lactate gratuite de la locul de munca (lapte branza, cascaval, iaurt, unt etc)

Cerinte

- barbatul trebuie sa aiba permis de conducere - putere de munca - varsta intre 25 si 38 ani - experienta in domeniu nu este absolut necesara, veti invata la fata locului intreg sistemul de productie - nu este necesara cunoasterea nici unei limbi straine dar candidatii care cunosc engleza la nivel cel putin incepator au sanse mai mari de a fi acceptati