Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Huelva

Descrierea jobului - Spania

Recrutam muncitori agricoli pentru Spania, cules mandarine,cu respectarea urmatoarelor cerinte prealabile: -experienta in domeniul agricol; -stare de sanatate excelenta -posesori ai urmatoarelor documente cerute de legislatia spaniola pentru incheierea contractelor de munca : N.I.E. si numar asigurare sociala. Doar candidatii care indeplinesc aceste cerinte vor fi selectati pentru a lucra in Spania. Plecarile sunt programate pentru luna 1-10 octombrie 2011 LA SOLICITAREA ANGAJATORULUI STRAIN APLICANTII CARE NU DETIN ACTE DE SPANIA VOR PUTEA PLECA INTRE 25-30 OCTOMBRIE 2011 OFERTA SPANIA –,PORTOCALE , MANDARINE Femei ,barbati, cupluri cu varsta intre 18-48 ani Contract minim 6 luni cu posibilitate de prelungire Salariu la mandarine si portocale 1,20 Euro lada 20 kg program 8-10 ore/zi 6 zile/sapt,30 minute pauza masa Orele suplimentare sunt platite separat Asigurarile medicale si sociale platite de angajator in conformitate cu legile spaniole Cazarea este asigurata de angajator contra cost 100 euro/luna in care sunt incluse si utilitatile,si se achita prima luna la sosirea dvs in Spania , apoi retinut din salariu in fiecare luna Conditiile de cazare sunt in apartamente 2 pers in camera Masa nu este asigurata dar este echipament corespunzator pentru gatit Transportul de la cazare la locul de munca dus-intors este asigurat de angajat si se plateste 3-5 euro/zi bani care se opresc din salariu SE INTOCMESTE CONTRACT DE MUNCA INTRE ANGAJATOR SI MUNCITOR PE O PERIOADA DE 6 LUNI,SI VA BENEFICIA DE TOATE DREPTURILE,CONFORM LEGISLATIEI DIN SPANIA. --ASIGURARE SOCIALA - ASIGURARE MEDICALA - SOMAJ - CARTE DE MUNCA COSTURI -- 200 RON PROCESARE DOSAR SI ACTE PENTRU PLECARE LA DEPUNEREA DOSARULUI 150 EURO SE PLATESC DUPA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA CE VINE DIRECT DE LA ANGAJATOR CU 2 ZILE INAINTE DE PLECARE - 100 DE EURO BANI DE CHIRIE PE PRIMA LUNA,APA SI CURENT INCLUS.(ACESTI BANII TREBUIESC PLATITI IN MOMENTUL AJUNGERII LOR,LA LOCUL CAZARII IN SPANIA) - SI 30 DE EURO MINIM SA DETINA ASUPRA LOR ,FIECARE PERSOANA IN PARTE,PENTRU A-SI CUMPARA MINCARE,PINA V-A PRIMI UN AVANS DE LA SPANIOL. ALTE COSTURI NU MAI EXISTA NICI IN TARA , NICI IN SPANIA DACA DETINETI ACTE SPANIA SOLICITATI FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE , ACTE NECESARE SI PASI DE URMAT ,PE CARE LE PRIMITI PE E-MAIL PENTRU COMPLETARE

Cerinte

Femei, barbati, si cupluri cu varste cuprinse intre 19-50 ani, apti de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale,cu experienta in agricultura si care detin acte N.I.E si Assigurado ,antialcoolici,cu dorinta de munca rezistenti la soare si program prelungit

Arata anuntul si prietenilor tai