Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam persoane cu experienta de lucru in agricultura pentru angajator italian. Se incheie contracte de munca in Italia, pentru durata determinata:4-5 luni. Salariul va fi de aprox 26 euro/zi, 775 euro lunar.In functie de realizarea normelor de lucru cuantumul salariului poate creste. Nu se asigura gratuit cazare si masa. Programul de lucru anuntat de angajator: 8 ore de munca zilnic, 6 zile lucratoare pe saptamana, o zi pe saptamana libera. Persoanele care vor fi angajate urmeaza sa execute urmatoarele activitati:plantat capsuni, cules, sortat, ambalat zarzavaturi, cules mazare si fasole, alte activitati conform cerintelor angajatorilor. Va rugam sa trimiteti CV inclusiv la adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -stare de sanatate foarte buna -experienta de lucru in domeniul agricol, incluzand capacitatea de a lucra conform normelor de lucru agricole -adaptabilitate la cerintele angajatorului si la conditiile de munca - capacitatea de a lucra in conditii de efort fizic sustinut, specifice - seriozitate -lipsa antecedente penale