Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! DESCRIERE: Selectam MUNCITORI pentru o fabrica de confectii. Principalele responsabilitati: Persoanele selectate trebuie sa raspunda de: - calitatea lucrarilor efectuate la locul de munca si se preocupa permanent de imbunatatirea lor; - executarea corecta si in termenele stabilite a confectionarii produsului; - pastrarea in buna stare a materialelor de lucru, utilizarea si întretinerea utilajelor conform parametrilor de functionare. SE OFERA: - contract legal de munca; - salariul: 600 EURO NET/luna; - cazarea GRATUITA (cemera comuna, 4-6 persoane/camera); - masa GRATUITA (2-3 mese/zi); - asigurari sociale platite de catre angajator; - plecare urgenta.

Cerinte

CERINTE: - nu se cere limba staina; - nu se cere experienta, insa constituie avantaj; - persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu patroni si cu colegii. COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care vi se potriveste: - 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. + Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA). C) Biletul de avion.