Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" Selectam 3 barbati muncitori din care unul sa aiba carnet de conducere (se va conduce un microbus de persoane)pentru o fabrica din Italia! Responsabilitati: - operare cu diferie aparate necesare desfasurarii activitatii; -mentinerea curateniei la locul de munca; - orice responsabilitati ce survin din fisa postului. Program de lucru: 8-10 ore; 6 zile /saptamana; SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 600 EURO NET/persoana pe luna; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurari sociale platite de catre angajator; - plecare urgenta.

Cerinte

Cerinte: - nu se cere limba italiana; - minim unul dintre barbati trebuie sa aiba permis de conducere; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. a) Copie buletin b) Copie pasaport(daca aveti) c) Certificat de nastere d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie e) Cazier judiciar f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie g) Copie – ultima diploma studii h) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office COSTURILE PROGRAMULUI: A) Tarifele catre agentia noastra se impart in doua, astfel: - Tarif de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. B)Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos: - 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara. sau - 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. +Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA). C) Bilet de avion.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala