Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru lucru la ferme de capre si oi.Oferta este valabila si pentru cupluri. Conditiile ofertei: Muncitorii vor avea grija de animale( capre si oi), vor mulge animalele, vor asista la nasterea puilor, vor pastra curatenia la ferma si vor executa orice alte sarcini si indatoriri date de angajator. Programul de lucru este in medie de 7 zile pe saptamana, doar jumatate de zi este libera.Se lucreza cca 10-12 ore zilnic. Angajatorul asigura gratuit cazare si masa, plateste asigurarile sociale.Salariul se plateste lunar, la sfarsitul lunii .Cuantumul salariului: 500 euro net.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -persoane tinere, rezistente fizic la munca in conditii de program prelungit.De preferat ca la aceasta oferte sa aplice persoanele obisnuite cu munca la ferma de oi sau capre, datorita specificului activitatii. -cunostinte elementare de limba engleza, sau limba greaca( necesare pentru a intelege cerintele angajatorului) -seriozitate, disponibilitate pentru munca.